78 İlden 4933 Sigorta Acentesi İle Kocaman Bir Aileyiz. Sizi de Bekleriz.

Sosyal Medya Paketi

Sosyal medya yönetimi Sigorta Acentenizi potansiyel müşterilere tanıtmak, kampanya tanıtımları ve genel reklam çalışmaları için çok önemli bir mecradır.

Bu mecralarda beğeni elde etmek, potansiyel müşterilere ulaşmak için reklam, post reklam, beğeni reklamları ve web sitesi bazlı reklam çalışmalarımız mevcuttur.

Tanışmak ve size Sosyal Medyanın önemini gösterebilmek adına "%33 İndirimli" kampanyamız ilk satışlarda geçerli olacaktır. Bu şekilde ilk başlangıçta dilediğiniz kadar ay hizmetini 502,50 TL üzerinden alabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA PAKETİ

İnstagram, Facebook ve Twitter hesap açılımları

Kurumsal Profil ve Logo Düzenlemeleri

Kapak Fotoğrafı ve Görsel Düzenlemeler

Haftada 2 Adet Özel Tasarım Gönderi Paylaşımı

Gönderi Ön Plana Çıkarma Hedefleme Çalışması

İlgili Hashtag Çalışmaları

Yılda 15 Özel Gün Özel Tasarım Gönderi Paylaşımı

Aylık yapılan çalışmaların Rapor olarak sunulması

AYLIK 750 TL ( Tüm kartlara 6 taksit )

 

ÇALIŞMA DETAYLARI

*Her hafta yapılacak gönderi çalışmaları branşlara yönelik olarak hazırlanmaktadır. Acentenin ağırlık verdiği branşlar ( Kaza, Yangın, Sağlık ) göz önüne alınarak bunları biliyor muydunuz formunda gönderiler hazırlanarak ulaşılan kişilerin sigorta konusunda bilgilenmeleri ve acentenin sayfasını takip etmeleri amaçlanmaktadır.

*Özel gün mesajları Yılbaşı, Sevgililer Günü, Çanakkale Zaferi, 23 Nisan, İşçi Bayramı, 19 Mayıs, Anneler Günü, Sigortacılık Haftası, Babalar Günü, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, 30 Ağustos, Dünya Barış Günü, 10 Kasım, Öğretmenler Günü günleri için geçerli olup o günlerin formatına özel olarak tasarım çalışması hazırlanarak acentenin seçimine sunulmaktadır. Seçilen tasarım sayfa üzerinden paylaşılmaktadır.

*Hashtag çalışmaları Sigorta sektöründe ilgi alanı olan kişilere ulaşmayı sağlayan bir çalışmadır. ( Örnek: #KASKO, #TAMAMLAYICISAĞLIK, #TRAFİKSİGORTASI )

*Aylık Raporlama geçen ay içinde yapılan paylaşımları, paylaşımlar ile sağlanan faydayı, ön plana çıkarılan gönderilerin geri dönüşlerini, gelen mesaj taleplerini içermektedir.

 

ÖRNEK PAYLAŞIM GÖRSELLERİ

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

0212 855 72 10   |   0216 802 03 36

Copyright 2016 © Hangiacente.com
astropay
astropay kart bozumu
tempobet tempobet tempobet astropay paykasa paykasa paykasa paykasa paykasa