78 İlden 4933 Sigorta Acentesi İle Kocaman Bir Aileyiz. Sizi de Bekleriz.

Sık Sorulan Sorular

Web Siteniz için ödediğiniz tutar sadece bir seferliktir. Bu bedeli ödeyerek seçmiş olduğunuz tasarımı ve Web sitesini kullanma hakkını sonsuza dek satın almış olursunuz.

Web Sitenizin İnternet üzerinde yayınını devam ettirmek için Güvenlik Sertifikası, Alan Adı ve Hosting hizmetinizi her yıl yenilemeniz gerekmektedir.

Alan Adı Yenilemesi

Alan adı www.acentenizinadi.com, net veya com.tr şeklinde satın almış olduğunuz İnternet üzerindeki adresinizdir. Bütün alan adları Yıllık kiralama sistemi ile çalışmaktadır. Bu hizmeti ödemeyi geciktirir veya unutursanız Web siteniz çalışmayacak duruma gelir. Tarihi geçen alan adlarına Tescil firmaları belli oranlarda ceza uygulamaktadır. Bu sebepten dolayı alan adınızın yenileme tarihinin geçmeden yenilenmesi önemle gerekmektedir.

2019 Yılı İçin Geçerli olan Alan Adı Yıllık Kiralama Bedelleri ( Günlük Dolar Kuruna göre değişkendir.)

com ve net uzantıları 70 TL
com.tr uzantısı 25 TL

Hosting Yenilemesi

Hosting hizmeti var olan Web Sitenizin İnternet üzerinde yayınlanmasını sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet tarafımızdan Çizgi Telekominikasyon Hizmetleri (www.natro.com ) vasıtası ile sağlanmaktadır.Bu hizmetin de tarihini geçirdiğinizde Web Siteniz çalışmaz. Bu yüzden tarihi geçirmeden yenileme yapmanız önemle gerekmektedir.

Hosting Hizmeti kullandığınız Web Sitesinin teknik altyapısı ile birebir orantılıdır. Web Alanı, E-Posta adresleri, WebMail Hizmeti, Veritabanı, Yedekleme Sunucusu ve Yıl içerisindeki tüm Teknik Destek ve Genel Güncelleme hizmetleri de Hosting paketinizin içindedir.

Genelde Alan adları ve Hosting hizmetlerinin tarihleri aynı güne denk gelmektedir.

Güvenlik Sertifikası

2017 yılından itibaren arama motorlarınde yer alabilmek, sitenin güvenliğini sağlayabilmek ve genel güvenlik politikamız sebebi ile "Güvenlik Sertifikası" uygulamasına geçmiş bulunmaktayız. Güvenlik sertifikası web sitenizi ziyaret eden kişilere sitenizin ve firmanızın gerekli güvenlik altyapısını sağladığını ve Güvenli bir site olduğunu bildirir. Güvenlik sertifikası olmayan siteler müşterilere "Güvenli Değil" ibaresi ile gözükür. 

2019 Yılı İçin Geçerli olan Hosting Bedelleri

Hosting Paket Tipi 1 Yıllık Yenileme Bedeli 2 Yıllık %5 İndirimli 3 Yıllık %10 İndirimli
Maksi Acente Web Sitesi Hosting Bedeli 200 TL 380 TL 540 TL
Maksi Plus, Plus Pro ve Vip Acente Web Sitesi Hosting Bedelleri 270 TL 513 TL 729 TL
Güvenlik Sertifikası 120 TL 228 TL 324 TL

GÜVENLİK SERTİFİKASI, ALAN ADI VE HOSTİNG YENİLEMELERİ İÇİN BANKA BİLGİLERİ

Havale veya EFT ile yapacağınız ödemelerinizi aşağıdaki hesap numarasına gönderebilirsiniz. Lütfen açıklama bölümünde Acente adını belirtmeyi unutmayınız. 

Ödemeler Açıklama alanındaki alan adı kontrol edilerek otomatik olarak yenilenmektedir. O yüzden yenileme yaptığınız alan adını www.siteadi.com şeklinde yazmanız yeterlidir. İşlem ortalama 30 dakika sürmektedir.

Dilerseniz ödemelerinizi 0216 802 03 36 nolu telefondan bizi arayarak Kredi Kartınız ile 3D Güvenli ortamda 6 aya varan taksit seçenekleri ile vade farksız olarak ödeyebilirsiniz.

Banka Adı Akbank
Şube Adı Ayazpaşa
Şube Kodu 0277
Hesap No 0072875
İBAN No TR 0200 0460 0277 8880 0007 2875
Hesap Sahibi Turgut Tuna

 

Sigorta Acenteleri için Özel olarak hazırlanan Yazılımımız Türk Ticaret Kanununda belirtilen tüm özellikleri bünyesinde barındırmaya müsaittir.

Web Sitenizde istediğiniz her türlü İmaj veya Dökümana yer verebilirsiniz. Bu dökümanlar excel, word, powerpoint veya PDF olabilir. Sisteme yüklediğiniz her döküman siz silene kadar Web sitenizin içerisinde kalacaktır.

Ayrıca istediğiniz her türlü başlık altında yeni bir sayfa açabilir ve bu sayfa altında yazmak istediğiniz yazıya yer verebilirsiniz.

Tüm bu işlemleri Yönetim Paneli'ni kullanarak saniyeler içinde oluşturabilirsiniz.

Eğer kendinize ait bir alan adınız var ve bu alan adına sitenizi kurmak istiyorsanız Alan adınızın tutarını alacağınız paket fiyatından düşüyoruz. Bu fiyat normalde com ve net için 25 TL, com.tr için 50 TL'dir.

Eğer bir hosting hizmeti alıyorsanız Hosting hizmetinizi bizim sunucularımızdan almanız gerekmektedir. Hem Web sitenizin güvenliği hem de Garantisi açısından Web Sitesi için Hosting hizmetleri sunucularımızdan verilmektedir. Sunucularımız En yüksek Teknoloji ve en güvenilir Teknoloji firmaları ile çalışılarak hizmet vermektedir ve Türkiye Lokasyonludur.

Web Sitelerinin teslimatları seçtiğiniz pakete göre değişmektedir.

  • Maksi Acente Web Sitesi Teslim Süreci 48 Saat
  • Maksi Plus Acente Web Sitesi Teslim Süreci 48 Saat
  • Vip Web Sitesi Teslim Süreci Müşterinin taleplerine göre belirlenmektedir.

Teslimatların hızlı bir şekilde yapılabilmesi için Web sitesinde kullanılacak gerekli imaj ve bilgilerin Müşteri tarafından bize teslim edilmesi gerekmektedir.

Maksi Acente Web Paketi İnternet ile ilk kez tanışan Sigorta Acenteleri için özel olarak hazırlanmıştır. Maliyetin düşük olması ön planda tutulmuştur. Buna rağmen Web sitesi Full Yönetim paneli ile çalışmaktadır.

  • Maksi Acente Web Paketinde İçerik Girişleri Müşteri Tarafından Yapılmaktadır.
  • Herhangi Bir Logo Çalışması Yapılmamaktadır.
  • Tasarımda Müşteriye göre Özelleştirme kısıtlı şekilde yapılmaktadır.

Maksi Plus Acente Web Paketi Yukarıdaki tüm özellikleri taşımakla beraber Profesyonel anlamda bir Web Sitesi özelliği taşır. Tasarım ve Yazılımlar 2015 yılı teknolojileri kullanılarak geliştirilmiştir ve özellikle Arama motorlarında çok büyük avantaj sağlamaktadır.

  • Tasarımınızı 1 Sene içinde Ücretsiz olarak değiştirebilir,
  • com.tr uzantısını Pakete Dahil olarak alabilir
  • Sayfayı istediğiniz şekilde kendinize göre özelleştirebilir
  • Logo Çalışmanızı size özel olarak yapılan tasarımlar arasından seçebilir ve kullanabilirsiniz.

Eğer hala hazırda kullanmış olduğunuz bir Web siteniz varsa ve tasarımından memnunsanız Web Sitenizin tasarımını sabit tutarak Sayfanızı Yönetim Paneli ile Dinamik çalışır hale getirebiliriz.

Böylece Web Siteniz Türk Ticaret Kanununa uygun ve kendinizin kolayca yönetebileceği bir sayfa haline gelecektir.

Bu hizmet için Web Sitenizin Tasarımının birebir sadık kalınarak yeniden tasarlanacağını ve Yönetim paneli uyarlaması yapılacağını hatırlatmak isteriz.

Bu çalışma Yazılım ve Tasarım ekibinin daha çok zaman harcayacağı özel bir çalışma olduğu için Özel Tasarım Paketi ücreti kapsamında kalmaktadır.

Eğer tasarımınızdan da memnun değilseniz Maksi Acente Paketi ile hem yeni bir tasarıma hem de Yönetim panelli bir Web Sitesine daha ucuza sahip olabilirsiniz.

Şirketimizden satın aldığınız Web Sitesini kullanmaya başladığınız zamandan itibaren Teknik destek ve İçerik güncellemeleri ile ilgili Ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Taleplerinizi bilgi@hangiacente.com adresine mail olarak gönderdiğiniz veya telefon ile bize ulaştığınızda İçerik ve Teknik ekibimiz talebinizi 2-24 saat arasında yerine getireceklerdir.

0212 855 72 10   |   0216 802 03 36

Copyright 2016 © Hangiacente.com
astropay
astropay kart bozumu
tempobet tempobet tempobet astropay paykasa paykasa paykasa paykasa paykasa